İADE VE SİPARİŞ İPTALİ 

+ Siparişi nasıl iade ederim?

Ürünlerimizin  Özel Günler Ve Anlar İçin Kullanılabilir & Giyilebilir Olması Dolayısı İle Ürünlerimizde Denemenize Uygun Şekilde Özel Tutturulmuş Güvenlik Etiketi Mevcuttur, İade Etmek Veya Değiştirmek  İstediğiniz Üründeki Güvenlik Etiketini Çıkartmayınız, Çıkarıldığı Taktirde Kesinlikle İadesi Ve Değişimi Yapılmaz.  Teslim Aldığınız Andan İtibaren En Geç 1 Gün Sonra  Bize 0212 434 1299 Nolu Telefondan Veya [email protected]  mail adresinden Bildirmeniz Ve Tarafımıza Göndermeniz  Gerekmektedir. Aksi Taktirde İade İşlemi Ürün İçin Geçen Her Gün İçin Kiralama bedeli Üzerinden kesinti Yapılarak İadesi Gerçekleşecektir. Bu Tutar Sipariş Tutarını Aştığı durumda İade Gerçekleşmez

* Almış Olduğunuz Ürünün Beden Değişimi İçin Bize 0212 434 1299 Nolu Telefondan Bildirip Ürünü Aras Kargo İle Tarafımıza Ücretsiz Olarak Gönderebilirsiniz Ürünün Değişimi Yapılıp Tarafınıza Gönderilir 

İade Etmek istediğiniz Ürünün Kargo ücreti Giden/Gelen Olmak Üzere Sipariş Tutarından Düşülüp Kalan kısmı İade Edilir 

+ İademi hangi adrese göndereceğim?

* Aras Kargo İle OSMANLI DÜNYASI   Adına 

+ İade ürün bedelinin geri ödenmesi ne kadar sürede yapılır?

*İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren 10 Gün içerisinde sonuçlandırılır. Ürünleriniz bize ulaştığında ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde, vermiş olduğunuz telefon numarası / e-mail adresi bilgilerinize, SMS ve e-mail gönderilir.

+ İade yerine ürünlerde beden/numara değişimi yapabilir miyim?

*Hesabım Bölümünden Değişim Yapmak İstediğiniz Ürünü Destek Taleplerim Kısmana Girerek Tamamlıyabilirsiniz

+ İade Şartları Nelerdir ?

*İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile gönderilmelidir. 
Ürünün kullanılmamış ve barkodunun zedelenmemiş ya da kopmamış olması gerekmektedir 

Ürünün Tekrar Satılabilirlik Özelliğinin Kaybetmemiş Olması Gerekmektedir, Aksi Halinde İade Kabul Edilmeyecektir 

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* Bu İade Koşulları Yurtiçi İçin Geçerlidir Yurtdışı Siparişleri Kargo Süresi Gümrük Beyanı Zamanlarının Yüksek olması Nedeni İle İade Kabul Edilmemektedir.